اینم یه برنامه ی توپ

امکانات:

  فرستادن همه آیدی های Profile یک کاربر.
  فرستادن آیدی های انتخاب و فعال شده کاربر.
  فرستادن آیدی های مخفی‌ کاربر.
  شناسایی‌ و فرستادن جزئیات لاگین کاربر ( حالت Invisible‌ ( مخفی‌ ) و حالت Autologin ( لاگین خودکار )  ).
  پیدا کردن و فرستادن آخرین آیدی هایی‌ که فرد مورد نظر با آنها خصوصی‌ از طریق PM صحبت کرده.
  فرستادن IP کاربر.
  فرستادن ورژن ویندوز کاربر.
 

آموزش:

نحوه استفاده :
 


Send all profile IDs of current ID : که تمامی‌ آیدی های ساخته شده در Profile آیدی اصلی‌ کاربر را برای شما ارسال میکند.


Send selected and invisible IDs : تمامی‌ آیدی های فعال ( Active ) و مخفی ( ‌ ( Invisibleکاربر را برای شما ارسال میکند ( در یاهو این قابلیت وجود دارد که به شما این امکان را میدهد هر زمان آیدی های دلخواه در پروفایل خودتان را در حالت Invisible و یا Active قرار دهید )


Send login informations : زمان لاگین در Yahoo! Messenger  این قابلیت وجود دارد که کاربر در حالت Invisible و یا در حالت Autologin به Yahoo! Messenger وارد شود که این بخش شما را از فعال یا غیر فعال بودن این گزینه ها آگاه میکند.


Send last IDs of friends PM : فرستادن آیدی هایی‌ که کاربر با آنها در لیست دوستان خود اخیرا از طریق PM خصوصی‌ صحبت کرده است. با این گزینه میتوانید آیدی های دوستان صمیمی‌ دوست خود را نیاز بیابید.


Send IP address : فرستادن IP  آدرس کاربر.


Send OS version : فرستادن ورژن ویندوز کاربر.


Y! ID : در این قسمت آیدی خود را وارد می‌کنید تا تمامی‌ اطلاعات کاربر به این آیدی در یاهو مسنجر ارسال شود.

 

بعد از تنظیمات دلخواه  بر روی دکمه Create  کلیک کنید تا فایل Server  ساخته شود. حال فقط کافیست این فایل را برای فرد مورد نظر ارسال کنید تا اطلاعات خواسته شده برای شما ارسال شود.

زمانی‌ که کاربر مورد نظر در Yahoo! Messenger لاگین کرد تمامی‌ جزیات انتخاب شده سریعا به آیدی شما ارسال میشود که در صورت نبودن شما به صورت Offline برای شما قرار میگیرد.

حال شما اطلاعات فرستاده شده در پنجره Offline ها را به صورت زیر می‌بینید :حال برای اینکه اطلاعات را به صورت دقیقتر و کاملتر ملاحظه کنید کافیست بر روی پیغام های Offline کلیک کنید تا در پنجره ای جداگانه به شما اطلاعات به صورت واضح تر نشان داده شود.

 

DOWNLOAD

نظر یادت نره